A Széchenyi Diák-Kulturális és Sportegyesület által szervezett 2026.06.22-től 26-áig tartó Sakktábor célja a sakkjáték népszerűsítése, valamint a résztvevők élménygazdag szabadidős programokkal való gazdagítása.
Az első és második nap eseményei,programjai:
A táborban délelőttönként három alkalommal 50 perces sakkfoglalkozások zajlanak tapasztalt sakkoktatók közreműködésével, a foglalkozások közötti szünetekben pedig udvari játékok biztosítanak kikapcsolódást. Az ebédet követően változatos programok várják a gyerekeket: az első napon mozilátogatás és fagyizás, a második napon pedig strandolás szerepelt a programban.




























