Május 3-án Budapesten, a Malév Pályán megrendezett Suli Íjász Bajnokság 2025/2026 regionális versenyén iskolánk tanulói szép eredményeket értek el.

Király Zsolt, iskolánk 8.b osztályos tanulója RFU18 kategóriában II. helyezést szerzett.

Cseppentő Hanna, szintén iskolánk 8.b osztályos tanulója INNU15 kategóriában VI. helyezést ért el.

Szívből gratulálunk mindkét versenyzőnek, és további sok sikert kívánunk!
Legutóbbi bejegyzések
2026. június
h K s c p s v
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930